Chemia użytkowa

PASTA BHP LEMAR BEZFOSFORANOWA
Pasta przeznaczona jest do usuwania silnych zabrudzeń skóry ze smarów, olejów, tłuszczy, smoły, sadzy, pyłów (w tym węglowych), asfaltu, klejów (tym dwuskładnikowych), żywic, utwardzaczy, pianek chemicznych, lakierów, farb. Pasta bakterie i zapobiega wysuszaniu i pękaniu skóry. Przeznaczona jest do użytku w warsztatach, zakładach przemysłu maszynowego, chemicznego, górnictwie, energetyce, drukarniach i lakierniach.

PASTA BHP LEMAR Z DODATKIEM MATERIAŁÓW ŚCIERNYCH
Pasta przeznaczona jest do usuwania silnych zabrudzeń skóry ze smarów, olejów, tłuszczy, smoły, sadzy, pyłów (w tym węglowych), asfaltu, klejów (tym dwuskładnikowych), żywic, utwardzaczy, pianek chemicznych, lakierów, farb. Pasta likwiduje bakterie i zapobiega wysuszaniu i pękaniu skóry. Przeznaczona jest do użytku w warsztatach, zakładach przemysłu maszynowego, chemicznego, górnictwie, energetyce, drukarniach i lakierniach.

PŁYN DO MYCIA NACZYŃ
Płyn do mycia naczyń Lemar szybko i skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia. Powoduje, że naczynia stają się czysta i lśniące. Może być również używany do mycia wszelkich powierzchni kuchennych, np. blatów, podłóg, czy okien. Charakteryzuje go neutralny odczyn pH oraz przyjemny, orzeźwiający zapach.

MYDŁO W PŁYNIE GLICERYNOWE
Przeznaczone jest do codziennej higieny ciała. Dzięki odpowiedniemu doborowi składników, czyści skutecznie, działając łagodnie na skórę, która po umyciu staje się delikatna i jedwabista. pH 5,5

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.