Chemia profesjonalna do mycia i czyszczenia

TYNKOL podkład gruntujący pod tynki mineralne i akrylowe

Służy jako warstwa szczepna pod dowolne tynki mineralne i mineralno - akrylowe. Nadaje się na wszystkie rodzaje podłoży budowlanych, ma również zastosowanie w systemach dociepleń budynków.


GRUNTOL do gruntowania wszelkich podłoży budowlanych, 2 w 1

Służy do gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży budowlanych - betonowych, cementowych i gipsowych pod farby, posadzki i podkłady podłogowe. Dzięki specjalnie dobranym składnikom wnika optymalnie w podłoża o słabej jak i bardzo dużej porowatości, posiada własności odpowiednie do każdego rodzaju podłoża. Na podłożach nisko porowatych działa jak zwykły środek gruntujący, a na powierzchni o dużej porowatości jak grunt głęboko penetrujący.


ELASTIC emulsja budowlana. Uelastycznia i wzmacnia beton i zaprawy budowlane

Emulsja wraz zaprawą umożliwia układanie płytek ceramicznych i terakoty na dowolnych podłożach budowlanych takich jak: beton, cegła, tynk, gazobeton, płyty gipsowo- kartonowe, sztywne i stabilne sklejki wodoodporne, wylewki, jastrych cementowy i anhydrytowy. Dzięki zastosowaniu emulsji elastycznej możliwe jest układanie płytek na powierzchni starej glazury, terakoty lastriko, a na pozostałościach starych klejów i zapraw mineralnych. Stosując emulsję elastyczną wraz z zaprawami do fugowania jest możliwe spoinowanie płytek na płytach drewnopochodnych i gipsowo - kartonowych. Zwiększenie wodoszczelności i elastyczności zapraw do fugowania możliwe jest przez dodanie do wody zarobowej emulsji elastycznej Elastic.


KLIN usuwa pozostałości po zaprawach budowlanych

Usuwa nawet najstarsze pozostałości po różnego typu zaprawach cementowych. Zmywa również pozostałości wapna, rdzy itp. Oczyszcza płytki ceramiczne, klinkierowe, kamienne, sanitariaty, powierzchnie lakierowane, chromowane, ze stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. Do stosowania również na zewnątrz budynku.


FLEXI elastyczna, wodoszczelna folia izolacyjna

Folia elastyczna na polimerach, służąca do uszczelniania porowatych podłoży mineralnych oraz płyt gipsowo kartonowych. Stosuje się ją do uszczelniania podłoży w łazienkach, kabinach prysznicowych itp. Zabezpiecza przed wilgocią fundamenty, piwnice, balkony i tarasy. Na warstwie folii Flexi można stosować kleje do wyrobów ceramicznych. Folia może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynku, na ścianach i podłogach.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.